Free songs
Domů / Tipy & rady / Výhody zahradní kanceláře a tipy, jak ji vybavit
Výhody zahradní kanceláře a tipy, jak ji vybavit

Výhody zahradní kanceláře a tipy, jak ji vybavit

Pracovat z domova je snem mnoha lidí. Taková práce samozřejmě není pro každého. Člověk, který se sám sobě stane šéfem, musí tak či onak dodržovat určitá pravidla a režim. Musí vstávat stejně, jako by šel do práce, dodržovat pracovní dobu, přestávky a mnoho dalších opatření.

Tato práce je zkrátka určená lidem, kteří nepotřebují nikoho k tomu, aby je vedl. Dokáží sami pod svým vedením podávat výborné pracovní výsledky. Odměnou jim pak je ušetřený čas cestováním do práce, ušetření výdajů za dopravu, neruší je kolega, žádné dohadování s kolegy a navíc, navíc si mohou zařídit kancelář podle toho, jak jim to vyhovuje.

Jak takovou kancelář navrhnout?

Zahradní kancelář je trochu jiné kafe. Pokud bydlíte v RD, kde nechybí zahrada a zahradní domek či alespoň místo, kde lze umístit buňku, pak máte vyhráno. Taková kancelář je vhodná pro lidi, jež se potřebují setkávat s klienty, obchodními partnery či svými zaměstnanci a chtějí si zároveň udržet soukromí a nezvat je do svého domu, ani jezdit po kavárnách. Jak takovou zahradní kancelář vybavit?

Hned vás určitě napadne naprostý základ: stůl, konferenční židle, úložné prostory, osvětlení, počítač či laptop, tiskárna. To bezesporu ano, ale než vybereme správný nábytek, je vhodné odpovědět si na tyto otázky.

  • Co vše budu v pracovně vykonávat?
  • Jak velkou část dne v ní budu trávit?
  • Budou zde chodit kolegové, zaměstnanci, klienti?
  • Budu z pracovny provádět i videokonference a konferenční hovory?
  • Budu v kanceláři něco i skladovat?
  • Jaké zařízení/vybavení pro svou práci potřebuji?

Oddělenost pracovních prostor od těch domácích umožní pracovat lépe, soustředěně a doma si pak více odpočinete. Na základě otázek a odpovědí snadno zjistíte, co vše budete pro svou kancelář potřebovat. Zda stačí židle k PC levně, případně bude potřeba více sedacího místa také pro klienty, partnery, zaměstnance v reprezentativním duchu.

Nahoru