Free songs
Domů / Inspirace / Výběr podlah – jaká by měla zdobit váš interiér?
Výběr podlah – jaká by měla zdobit váš interiér?

Výběr podlah – jaká by měla zdobit váš interiér?

Pouštíte se do renovace nebo zařizování celého vašeho domu nebo interiéru? Pak je na to třeba jít od podlahy. A to doslova. Právě ty je totiž potřeba pečlivě vybírat, stojí na nich celý váš byt či dům. Denně po ní chodíte, využíváte pro umístění větších či menších kusů nábytku. V kuchyni budete potřebovat určitě jinou podlahu nebo v obývacím pokoji a naopak. Jak tedy vybírat podlahu? Které materiály si do svého interiéru vybírat a hlavně proč? A u které společnosti si podlahu vybrat?

Dřevěná podlaha a její výhody

Dřevo obecně vypadá dobře snad v každém interiéru a je jedno, zda to bude nábytek, stěna, trámy nebo přímo podlaha. Vytváří to pocit domova a spíše hřejivý pocit. Navíc je velmi univerzální, takže do interiéru můžete vybírat jak moderní zařízení, tak také to starožitné. Dřevěné podlahy, to už dnes není jen o vrzajících parketách, kde ucítíte každý pohyb. Zvolíte-li správně, pak vám podlaha bude sloužit roky. Vybírejte na https://www.floor-experts.cz/produkty/drevena-podlaha/ kde vyberete tloušťku, barvu nebo vzor.

Vinylová podlaha a její výhody

Vinyl je dosti často používán jako účinná a dobrá podlahová krytina. Má antistatické a antibakteriální vlastnosti, což spousta lidí ocení. Navíc je nehořlavá, pružná a umí velmi dobře odolávat opotřebení, což se hodí například v kuchyni či jinde. Jde o skvělou alternativu parket nebo laminátu. Kde je najít? Vybírat můžete zde https://www.floor-experts.cz/produkty/vinylova-podlaha/.

Laminátová podlaha a její výhody

Vybrat správnou podlahu nemusí být nic složitého. Právě taková podlaha z lamina se vyrábí lepením více vrstev. Obvykle jde o imitaci dřeva, je skvělá pro ty, kteří chtějí alespoň vzor dřeva, ale sáhnou po finančně dostupnější variantě. Je to podlaha elegantní, funkční, trvanlivá a cenově poměrně dostupná. Kde ji pořídit? Vyzkoušejte https://www.floor-experts.cz/produkty/laminatova-podlaha/.

Nahoru