Free songs
Domů / Ostatní / Všude se hodí betonový plot
Všude se hodí betonový plot

Všude se hodí betonový plot

Ať už bydlíte na venkově, na periferii, nebo v centru města, je třeba myslet na kvalitní oplocení. Plot se postará o dostatek soukromí a pocit bezpečí. Požadavky na něj se mohou s ohledem na prostředí lišit, ve městě je kladen větší důraz především na vytvoření dostatečného soukromí a pocitu bezpečí, na vsi vám bude stačit symbolický plot, který zabrání cizím pejskům chodit se venčit na vaši zahradu. Ať už je to, jak chce, v každém případě oceníte betonový plot, který vám pomůže ochránit váš majetek nejen před zloději, ale také vandaly. Vedle praktických vlastností je důležitý také vzhled, proto jsou na ploty kladeny vysoké nároky, co se týká designového provedení. Obyčejný pletivový plot už jen tak neobstojí.

Vydrží a ozvláštní

Potřebujete, aby váš plot byl zároveň designový a nepřišel o praktické vlastnostmi? Potom se rozhodněte určitě pro betonový plot. Ten vám zajistí dlouhou životnost a poskytne maximální soukromí a estetický vzhled. Příjemným bonusem je nulová potřeba údržby a dlouhá životnost oplocení, což určitě ocení všichni pracovně vytížení majitelé rodinných domů. I když je plot vyroben z betonu, určitě se nemusíte bát jeho vzhledu. Betonový plot se skládá z různě designově zpracovaných plotových desek a sloupků. Vyberte si takový, který nejlépe zapadá do konceptu vašeho domu, přidejte barvu, tvar zakončení a vhodnou výšku a originální, dekorativní a zároveň praktické oplocení je na světě.

Nejoblíbenější jsou v současné době oboustranné betonové ploty s plotovými deskami, které jsou opatřené dekorativním motivem z obou stran. Velkou výhodou betonového plotu je, že použijete-li jej podél rušné cesty, bude částečně fungovat i jako protihluková stěna. Chcete vyšší betonový plot a bojíte se, jak bude vypadat? Použijte dřevěné latě v libovolné barvě, které celý plot opticky oživí a odlehčí. Tak neváhejte, navštivte Betonoveploty.net, nebo se přijďte podívat do vzorkové prodejny v Tupadlech u Čáslavi.

Nahoru