Free songs
Domů / Ostatní / České kuřice na každou zahradu
České kuřice na každou zahradu

České kuřice na každou zahradu

Jestliže přemýšlíte nad tím, že budete pěstovat kuřice pro vejce, zaměřte se na ty z českého chovu. Kuřice prodej zajišťuje společnost KUŘICE.CZ, která se soustřeďuje především na ty, kdo mají rodinný domek se zahradou. V nabídce naleznete největší druhovou nabídku vhodnou do všech podmínek chovu.

Kuřice z českého chovu

Na webu kurice.cz naleznete nabídku kuřic z českého chovu. Vybrat si můžete z několika různých chovných programů. Pro objednané kousky nikam nemusíte jezdit, dopraví vám je až na vaši zahradu. Původem slepiček jsou jednodenní kuřata chovaná společností Integra Žabčice nebo Dominant CZ. Chov probíhá ve velmi moderních chovných podmínkách, za přispění dokonalé veterinární péče a kvalitních krmných směsí. I ty si můžete objednat na výše jmenovaném webu. K dostání jsou i potravinové doplňky určené pro hospodářská zvířata.

Termíny prodeje naleznete také na webu společnosti, postačí si vybrat a objednat a to pomocí telefonického hovoru, zasláním e-mailu nebo vyplněním objednávkového formuláře. Kontakty i formulář naleznete na webu společnosti.

Jaké druhy kuřic si můžete objednat?

Největší zájem je o kuřice hendrix a to o slepičky Isa Brown a Dekalb white. A proč právě tyto druhy? Protože mají velkou snášenlivost. Vybrat si však můžete i varianty barevnější – Isa Sussex, Bovans Sperver nebo Moravia.

Barevně pestřejší je program Dominant, ten však má nižší snášenlivost. Bude však ozdobou vaší zahrady.

V jednotlivých záložkách naleznete jednotlivé druhy kuřic s podrobným popisem. Postačí si objednat a počkat na termín závozu. Několik dní předem budete telefonicky informováni o dodávce. Jestliže jste v chovu začátečníci, můžete se obrátit o radu ohledně chovu i krmení. Objednat si můžete také vhodnou krmnou směs a dokonce i vhodný kurník.

Nahoru