Free songs
Domů / Ostatní / Již nikdy neřešte otravné vrtání lišt při organizaci domácí kabeláže
Již nikdy neřešte otravné vrtání lišt při organizaci domácí kabeláže

Již nikdy neřešte otravné vrtání lišt při organizaci domácí kabeláže

Ačkoliv ve většině domácností opravdu nesejde na tom, že je pár kabelů na zemi, tak většina domácností chce držet kabelách v pevně stanovených pozicích. V něčím případě jde o bezpečnost, v něčím zase o estetiku a konec konců spousta lidí má doma i malé děti a chlupaté mazlíčky, které je dobré od elektřiny držet rozhodně co nejdál.

Každoroční vrtání lišt, naklepávání hmoždinek, a pořád dokonal ty stejné úpravy, se ale stalo doslova noční můrou celé řady mužů. My vám ale dnes přinášíme takové řešení, u kterého nebudete muset žádné takové problémy řešit.

Společnost Schnabl přináší výborné řešení

Možná tuto společnost neznáte, protože se Schnabl zabývá především jedním jediným, a to výrobou kvalitních pojivových materiálů. A v tomto případě opravdu nemyslíme žádná lepidla, nebo podobné věci.

Jedná se o drobné plastové komponenty, které jsou schopny potencionálně vyhnat z konkurenčního prostředí naprostou většinu těch, které se používaly do teď. Výhody, jako například uchycení komponentu bez hmoždinky, nebo kvalitní provedení, dostávají produkty Schnabl do hledáčků amatérů i profesionálů.

Organizujte jeden i více kabelů

Pomocí příchytky na kabely můžete jednoduše organizovat nejen jeden, ale také celou skupinu kabelů. Od toho se mimo jiné odvíjí i značná část estetiky tohoto řešení. Představte si totiž, že můžete kdykoliv velice pečlivě a elegantně vybočit libovolný kabel z řady. V případě lišty to znamená vrtání, šroubování, napojování. V našem případě potřebujete jako jedinou věc pouze vyvrtat díru a naklepat do ní komponent samotný. Jednotlivé velikosti dávají možnost elegantně upravit šířku kabelového vedení tak, aby se opravdu podařilo dokončit onen estetický, příjemný efekt.

Použitelné na všechny standardní kabely

Při navrhování všech příchytek se pochopitelně myslelo na to, že v domácnostech budou lidé potřebovat uspořádat různé velikosti kabelů. Proto můžete počítat s tím, že každá kabelová příchytka bude kompatibilní s druhem kabelu, na který je určena. Nestane se vám tak, že by byl kabel nedostatečně připravený pro zapojení nebo by naopak ve své pozici „volně vlál“.

Nahoru