Free songs
Domů / Ostatní / Venkovní žaluzie zajistí příjemné klima i v největším vedru
Venkovní žaluzie zajistí příjemné klima i v největším vedru

Venkovní žaluzie zajistí příjemné klima i v největším vedru

Červenec a srpen patří mezi letní měsíce, pro které jsou typická tropická vedra. Vnitřní stínění většinou nepomáhá a v interiéru jsou tak nesnesitelné teploty, které narušují či znemožňují spánek. Účinným řešením je instalace venkovních žaluzií, které dokáží zajistit příjemné klima i v horkých letních dnech. A jaké výhody svým majitelům venkovní žaluzie přináší?

Účinné zastínění interiéru

Venkovní žaluzie patří mezi vysoce účinnou stínící techniku interiéru, jelikož dokáží odstínit přes 90 % slunečního záření. Z tohoto pohledu jsou tak venkovní žaluzie mnohonásobně účinnější než hojně používané vnitřní stínění. Oproti vnitřnímu stínění zajistí v interiéru příjemné klima i při tropických vedrech, jelikož sluneční paprsky jednoduše nechají před oknem. Sklápějící lamely umožňují zcela zatemnit místnost či odstínit pouze největší žár. Venkovní žaluzie se také postarají o zajištění dostatečného soukromí.

Elegantní doplněk domu

Venkovní žaluzie se řadí nejen mezi účinnou stínící techniku, ale také elegantní prvek domu. Venkovní žaluzie se na trhu vyskytují v širokém spektru barevného provedení, takže je lze skvěle sladit s fasádou domu či dveřmi. Díky tomu, že jsou vyráběny na míru, tak také skvěle padnou na okno. Tento elegantní prvek domu se navíc stane účinnou překážkou pro zloděje, kteří by se chtěli dostat do vašeho domu oknem.

Ovládání odkudkoliv

Předností venkovních žaluzií je i jejich snadné ovládání. Pro ovládání lze využít hned několik způsobů, jako je ruční klika, vypínač, ovladač či chytrá domácnost. Napojením venkovních žaluzií na chytrou domácnost získáte možnost ovládat venkovní žaluzie odkudkoliv. K ovládání žaluzií totiž budete moci využít mobil či svůj počítač. Díky tomu budete mít stínění svého domu neustále pod kontrolou.

Nahoru