Free songs
Domů / Ostatní / Nemůžete dosáhnout klidu a soukromí? Pomůže vám akustický závěs
Nemůžete dosáhnout klidu a soukromí? Pomůže vám akustický závěs

Nemůžete dosáhnout klidu a soukromí? Pomůže vám akustický závěs

Když jsou lidé v jednotlivých místností, obvykle si mohou užívat klid a soukromí. Jiné to je, když se nachází více lidí ve velkých prostorech. V současné době jsou populární open space kanceláře, kde pohromadě pracují i desítky lidí. Také v domácnostech jsou dnes trendy vzdušné spojené prostory. Ačkoliv mají své klady, mají i své nevýhody a to tehdy, když je zde více lidí a někteří potřebují klid pro práci nebo odpočinek. Neexistuje lepší řešení, než do takových prostorů pořídit akustické závěsy.

Co akustické závěsy dokáží?

Akustické materiály mají za cíl hluk absorbovat a buď ho zastavit nebo přinejmenším utlumit. Když je cílem odhlučnit strop, podlahu nebo stěny, používá se k tomu akustická pěna v podobě desek. To ovšem vyžaduje určité konstrukční řešení, od lepení desek až po jiné úpravy. Pokud nepřichází rekonstrukce v úvahu, závěsy jsou velmi stylovým a elegantním řešením, které je kdykoliv připraveno, aby zajistilo účinnou zvukovou bariéru.

Také se jim říká protihlukové závěsy a vyznačují se tím, že jsou tvořeny tkaninou o vysoké hustotě. Dokáží absorbovat hluk a po efekt po zatažení protihlukového závěsu je nesrovnatelný. Zajisté vás potěší skutečnost, že se vám tyto závěsy nabízí v různých druzích, různé gramáží a také v různých barevných provedeních. Nabízí je internetový obchod Akusticka-pena.cz. Tyto závěsy stačí umístit na konzoli a následně je můžete začít využívat.

Kompletní materiál pro odhlučnění i návody

Eshop nabízí kompletní materiál pro odhlučnění a to jakýchkoliv druhů místností. Většina lidí nemá s aplikací těchto materiálů žádné zkušenosti, a proto eshop nabízí pomocnou ruku v podobě mnoha návodů. Každý materiál je detailně popsaný a na webu najdete všechny informace, které potřebujete znát. Skvělou inspirací jsou i ukázky hotových realizací, jednu z nich můžete vidět ve videu níže.

Nahoru