Free songs
Domů / Ostatní / Párty stan: Efektivní řešení při prezentacích a firemních akcích
Párty stan: Efektivní řešení při prezentacích a firemních akcích

Párty stan: Efektivní řešení při prezentacích a firemních akcích

Potřebujete zajistit rychle a snadno zastřešení na vašich firemních akcích či při prezentaci výrobků? Efektivním řešením se pro vás mohou stát párty stany, které jsou postaveny velmi rychle a slouží jako kvalitní reklama vaší značky. Pořiďte ho i vy do vaší firmy.

Kvalitní propagace

Na tzv. párty stanu totiž může být uvedeno logo vaší značky, potištěny mohou být fotografiemi vašich výrobků či různými nápisy. Díky tomu se z obyčejného stanu stává skvělý propagační pomocník, který hrdě reprezentuje vaši firmu. Stany lze použít nejen při akcích v interiérech, ale také v exteriérech. Plní totiž funkci nejen propagační, ale také ochranou. Chrání před slunečními paprsky, nepříjemným větrem i deštěm. Vaše výrobky či zaměstnanci budou pod stanem chráněny a nic je nebude ohrožovat.

Různé typy stanů

Na výběr samozřejmě máte z různých druhů stanů. Zvolit můžete klasiku v podobě nůžkového stanu, který se vyrábí ve třech verzích. Nůžkové párty stany jsou díky své konstrukci výškově nastavitelné a střecha a bočnice stanu jsou vyrobeny ze silné nepromokavé látky. Skvěle vás tedy ochrání. Druhým typem jsou jehlanové párty stany, které mají tvar jehlanu a jsou vyrobeny ze silných hliníkových stožárů, kterým nechybí nepromokavá střecha. Třetím typem je tzv. Dome stan, který má velmi specifický tvar a je ideální pro všechny firmy a zájemci, kteří hledají více originality. Stan je založen na půdorysu pětiúhelníku a má tvar kopule.

Nejen pro firmy

Stany jsou ideální nejen pro firmy a jejich prezentaci, ale i pro běžné smrtelníky, kteří plánují velkou párty či svatbu. Stany na párty jsou skvělým řešením, pokud potřebujete rychle a vkusně vyřešit zastřešení pro větší množství osob. Hodí se i na svatby. Tyto stany mohou být totiž i bílé bez potisků.

Nahoru