Free songs
Domů / Inspirace / Rolety Mladá Boleslav – zajistěte si soukromí, využijte státní dotaci!
Rolety Mladá Boleslav – zajistěte si soukromí, využijte státní dotaci!

Rolety Mladá Boleslav – zajistěte si soukromí, využijte státní dotaci!

Přejete si zajistit potřebné soukromí ve vašem domě či bytu, ale také ušetřit za vytápění díky kvalitní stínicí technice? Podívejte se, jak si vybrat kvalitní firmu, která vám navíc ušetří pořizovací náklady získáním státní dotace. Rolety Mladá Boleslav nabízí různá řešení zastínění vašeho bytu.

Stínění podle vašich představ

Abyste svůj byt zastínili přesně v době, kdy se vám to hodí, pořiďte si kvalitní stínicí techniku. Rolety Mladá Boleslav vám zajistí vše, co potřebujete pro spánek ve tmě nebo pro regulaci svitu a teploty ve vašem bytě. Vyberte si rolety, žaluzie, markýzy a sítě proti hmyzu, které vás ochrání před sluncem, ale i zajistí potřebné soukromí. S těmito produkty si navíc můžete být jisti, že ušetříte za energie. Jak to funguje?

Využijte státní dotaci

Díky štědrému státnímu dotačnímu programu Nová zelená úsporám můžete až do roku 2021 žádat také o dotace na venkovní stínění. Proč je stínění zahrnuto v dotačním plánu? Venkovní žaluzie, venkovní rolety a svislé fasádní clony totiž nejen, že váš byt odstíní, ale také díky nim dosáhnete významné úspory za energii, na kterou se v dotačním programu cílí. Zvyšte i vy svou kvalitu bydlení, zlepšete vzhled svého obydlí a využijte k tomuto účelu také státní dotace, díky kterým ušetříte několik tisíc korun.

K čemu slouží stínicí technika

Jak již název napovídá, nejvíce oceníte odstínění svého příbytku. Bojujete s prostory, které jsou otočeny na jih či západ, a vám slunce v létě doslova pálí v celém bytě. Díky kvalitní stínicí technice budete mít po problému. Navíc také ušetříte, jelikož vám slunce nebude přehřívat byt, a vy nebudete muset sahat po instalaci různých ochlazovacích zařízení pro váš byt. Jaký je přínos v zimě? Díky zastínění oken nedovolíte teplu vašeho domova, aby utíkalo ven – i pro tento účel slouží kvalitní stínicí technika či venkovní žaluzie Praha.

Zajistěte si stínění podle vašich představ.

Nahoru