Free songs
Domů / Ostatní / Parkovací sloupky zamezí, aby někdo parkoval na vašem místě
Parkovací sloupky zamezí, aby někdo parkoval na vašem místě

Parkovací sloupky zamezí, aby někdo parkoval na vašem místě

Když je vyhrazené místo pro rezidenty, zaměstnance firmy nebo jiné osoby, které si třeba místo na parkování platí, je nepříjemné, když na daném místě zaparkuje cizí vůz. V dnešní době mnoho lidí nebere ohled na vyhrazená parkování nebo na místa, kde se parkovat nesmí, a často si s vozem zaparkují kdekoliv. Umístění značky nemusí být dostatečně účinné, ale když se na daném místě umístí parkovací sloupky, stanou se nepřekonatelnou překážkou.

Sklopné i pevné sloupky

Parkovací sloupy se vám nabízí jak pevné, tak i sklopné. Pevné jsou vhodné do míst, kde je nežádoucí, aby se do míst dostal jakýkoliv vůz. Sklopné sloupky umožní zabezpečení vašeho parkovacího místa před tím, aby vám tam zaparkoval někdo cizí. Také jsou vhodné do míst, kde potřebujete občas pustit například vůz údržby. Pro nákup parkovacího sloupku je vhodný eshop na https://www.topznak.cz/produkty/parkovaci-sloupky-zabrany, který provozuje společnost TOP Znak s.r.o.

V nabídce je celá škála sloupků, všechny vynikají dlouhou životností a také odolností, samozřejmě disponují protikorozní ochrannou vrstvou. Sloupky mohou mít klasický tvar nebo se vám nabízí i ve verzi “motýlek”, která je ještě více nepřekonatelná. Ceny parkovacích sloupků jsou velmi nízké vzhledem k tomu, o jak kvalitní výrobky jde. U sklopných sloupků nechybí pochopitelně zámek, je zde cylindrický FAB zámek a sloupek vám bude dodán i včetně klíčů. Sloupky jsou dostatečně viditelné a nestane se, že by je někdo přehlédl, k lepší viditelnosti přispívá zejména červená reflexní fólie.

Společnost nenabízí jen parkovací sloupky, jde o specialistu na všechny druhy dopravního značení, které se nabízí k prodeji i k pronájmu. Společnost také zajišťuje DIO, instalaci i demontáž značení, půjčování plošiny a mnoho dalšího. Více informací najdete přímo na webu společnosti.

Nahoru