Free songs
Domů / Ostatní / Kvalitní kloubní výživa pro koně ochrání zdraví vašich koní
Kvalitní kloubní výživa pro koně ochrání zdraví vašich koní

Kvalitní kloubní výživa pro koně ochrání zdraví vašich koní

Kvalitní kloubní výživa je vhodná nejen pro aktivní sportovce, ale také koně, kteří nesportují. Mohou jim totiž ušetřit spoustu zdravotních problémů.

Chcete, aby byli vaši koně zdraví a dobře živení? Pak mu musíte zajistit nejen kvalitní a bohatou stravu, ale také do něj dostat vhodné doplňky stravy. Krmné doplňky pro koně je naprosto ideální.

Předchází úrazům

Krmné doplňky pro koně jsou vhodné už od útlého věku. Mladá hříbata totiž během růstu pociťují mnohem větší nápor na klouby, než během dospělosti. Jejich kloubní aparát totiž roste a dochází k prudkému nárůstu svalové hmoty. Tyto změny ale nejsou korigovány dostatečným pohybem, což často může vyústit v pohybové problémy u mladých jedinců. Krmné doplňky pro koně ale vašim koňům pomůže toto období ve zdraví zvládnout.

Mládí přitom není jen o explozivním růstu a větším náporu na klouby. U hříbat může dojít k menším a závažnějším úrazům, a to snadněji než u dospělých jedinců. Proto je důležité podávat doplňky stravy nejen u aktivních sportovců, aby se včas zabránilo vývojovým vadám a dalším problémům.

Výživa pro všechny koně

U starších koní pak záleží především na zátěži, kterou kůň podstupuje. Pokud jde o sportovce, závodníka, tak je nutné kloubní výživu zařazovat do jejich jídelníčku. Nic ale nezkazíte ani u koňů, kteří nesportují. Komplexní kloubní výživa totiž kromě zranění pomáhá předcházet i zánětlivým onemocněním kloubů. Navíc pomáhá s regenerací chrupavek, vazů a šlach.

Stejně jako u všech doplňků stravy, i u kloubní výživy pro koně je nutné dbát na kvalitu a původ výrobku. Pokud chcete jen kvalitní produkty od prověřených výrobců, nakupujte na eshopu Equestrians.cz. Právě tady totiž naleznete široký výběr kvalitních produktů, ze kterých si vyberou všichni chovatelé koní. Výrobky jsou navíc dostupné za velice nízké ceny a můžete si je nechat doručit až k vašim dveřím.

Nahoru