Free songs
Domů / Ostatní / S betonovými jímkami vytvoříte žumpu, ale také zásobárnu dešťové vody
S betonovými jímkami vytvoříte žumpu, ale také zásobárnu dešťové vody

S betonovými jímkami vytvoříte žumpu, ale také zásobárnu dešťové vody

Máte dům, rekreační chatu nebo chalupu na místě, kde není možnost napojení na kanalizační systém? Jde o nevýhodu, kterou je však možné snadno vyřešit. Když je přítomný kanalizační systém, odpadní voda odtéká přes kanalizaci přímo do čističky odpadních vod. Ke svému objektu si můžete snadno zajistit betonové žumpy, které se stanou tím nejlepším místem, kam může odpadní voda odtékat.

Betonové žumpy

Vždy, když spláchnete na záchodě, umyjete nádobí nebo se vysprchujete, všechna tato voda poteče přímo do žumpy, jednou za čas, když bude žumpa plná, přijede fekální vůz a její obsah odčerpá. Specialistou na levné betonové jímky Praha, ale i jímky pro jiné lokality je společnost na Dobrezumpy.cz. Postará se o dodání vysoce kvalitních betonových jímek za skvělé ceny. Betonové jímky se vám nabízí různých velikostí a to až do velikosti 12 krychlových metrů. Betonové jímky jsou certifikované a pro výrobu se používá vysoce kvalitní vyztužený beton. Jímky jsou absolutně nepropustné, pevné a mají dlouhou životnost. Firma vám je odveze kamkoliv, na vás je jen vyhloubení jámy, do které firma jímku usadí.

Zásobárna na dešťovou vodu

Na mnoha místech trápí lidi sucho, přitom po velkou část roku na daném místě prší. Vhodné je pořídit kvalitní jímky na dešťovou vodu. Do takové jímky může být svedena veškerá voda z vašeho okapu. Jelikož je jímka v zemi, nijak vám taková nádrž nebude překážet a ubírat vám místo na pozemku. Stane se vaší skvělou zásobárnou vody na časy, kdy bude sucho, abyste nemuseli splachovat nebo zalévat pitnou vodou, která je rok od roku dražší. Takto budete mít dostatek vody a to zcela zdarma.

Nahoru