Free songs
Domů / Tipy & rady / Kam pro kvalitní lisované formy a díly?
Kam pro kvalitní lisované formy a díly?

Kam pro kvalitní lisované formy a díly?

Rozjíždíte výrobu produktů, které budou jistě úspěšné, a potřebujte jeden lisovaný komponent, která váš výrobek učiní dokonalým? Lisované výrobky či konkrétní lisované formy v běžných obchodech neseženete, proto vám nezbude nic jiného než se obrátit na profesionální firmu, která se lisováním plastů zabývá. Kolínská společnost Tespon je v tomto úspěšná nejen v rámci České republiky, ale její služby využívají i známé zahraniční firmy. Její nabídka však neobsahuje pouze klasické lisování plastů, ale i jiné netypické služby.

Co vše společnost Tespon nabízí?

Plastové díly svůj tvar nezískávají jen tak, ale k jejich tvorbě je potřeba plastová forma. Lisování plastů společnost nabízí nejen ve svých formách, pro své specifické zakázky zvládne firma použít i vaše atypické formy podle kterých vám vaše potřebné plastové díly zhotoví.

Pokud potřebujete dvoubarevný díl nebo dokonce díl, který je zhotovený ze dvou různých materiálů, ani to není pro společnost Tespon problém. Vstřikování dílů za použití dvoukomponentní technologie je další náročnou prací, kterou si můžete u firmy objednat.

Společnost Tespon se zaměřuje nejen na jednorázové dodávání lisovaných dílů, ale domluvit se můžete i na pravidelné dodávce plastového dílu, který potřebujete ke své výrobě.

Tampónový potisk je procedura při které se obrázek z 2D přenese na 3D. Obraz převádí z tiskové desky přes silikonový nosič, tzv. tampon, na substrát.

Firma nabízí i některé druhy drobných montáží, které vám pomohou při samotné výrobě.

Součástí společnosti je také nástrojárna, která je vybavena moderními stroji, včetně lisovacích a CNC stroji.

Odborné poradenství

Kromě služeb nabízí firma také odborné poradenství, konstrukční zpracování vtřikovacích forem, výrobu samotných plastů, pokud je nemáte k dispozici a také technickou pomoc při realizaci samotného projektu.

Nahoru