Free songs
Domů / Ostatní / Designové tipy, díky kterým bude vaše domácnost vypadat jedinečně
Designové tipy, díky kterým bude vaše domácnost vypadat jedinečně

Designové tipy, díky kterým bude vaše domácnost vypadat jedinečně

Máte rádi originálnost a rádi přemýšlíte nad vybavením vašeho interiéru? V tom případě byste se měli seznámit s designovými tipy, které ozvláštní vaši domácnost a dodají jí šmrnc.

Originální obrazy

Interiér vždy náležitě ozvláštní originální obrazy. Pořiďte si takové, které se budou přesně hodit ke stylu daného interiéru. Pokud preferujete moderní styl, oceníte obrazy spíše expresionistické, barevné a se zajímavými tvary. Ke klasickým interiérům se hodí spíše obrazy konkrétní, jemné či umírněné. Díky originálním obrazům bude váš domov unikátním a každou návštěvu dostatečně zaujme.

Koberec

Interiérům už dnes nevévodí tolik obrazy jako zajímavě vypracované velké koberce. Velký koberec uprostřed místnosti, který bude mít zajímavý vzor, popřípadě tvar, dodá interiéru na opravdové jedinečnosti. Vybírejte si však koberec, který bude vypadat skvěle, ale bude také funkční, abyste s ním neměli zbytečné problémy při údržbě.

Detaily

Myslet byste ve vašem interiéru měli především na detaily. Stačí například změnit nábytkové úchytky a kousek nábytku bude hned vypadat jinak a mnohem lépe. Pokud si pohrajete ve vašem domově s detaily, bude opravdu jedinečný. Pořiďte si například zajímavé věšáky, lampy, ubrusy atd. Detaily jsou přesně tím, na čem záleží.

Květiny

V dnešní době byste neměli zapomínat ani na květiny. Díky jejich dostupnosti se staly nepostradatelnou součástí každého interiéru. Dopřejte si však nejen květiny v květináčích, ale také řezané, které dokreslí útulnost každého domova. Jejich barvu a styl byste vždy měli sladit s interiérem v dané místnosti.

Chytré řešení

Nezapomínejte ani na nejrůznější praktická řešení. Na drobnosti si pořiďte různé krabičky, na papíry větší krabice a poschovávejte veškerý nepořádek. Vidět by mělo být jen to, co je hezké a hodí se do interiéru.

Nahoru