Free songs
Domů / Inspirace / Bydlení ve vlastním bez povinnosti zřízení hypotéky? Poradíme vám, jak na to
Bydlení ve vlastním bez povinnosti zřízení hypotéky? Poradíme vám, jak na to

Bydlení ve vlastním bez povinnosti zřízení hypotéky? Poradíme vám, jak na to

Platíte vysoký nájem v bytě či domě, ale rádi byste bydleli ve svém? Nechcete si brát hypotéku, či to pro vás není finančně možné? Existuje i jiné řešení, jak bydlet ve svém a neplatit zbytečně vysoké nájemné každý měsíc.

Bez hypotéky

Nechcete si brát hypotéku, ale nechce se vám platit nájem v bytě, který nebude nikdy váš? Alternativním řešením je pro vás služba Coolnajem.cz, která vám tento problém pomůže vyřešit. Nabízí vám možnost vlastního bydlení na splátky formou nájmu. Žít můžete ve vlastním a pořídit si dům či byt formou nájmu. Placení nájemného se totiž stává jakousi zbytečností, která vám může do budoucna velmi zatěžovat.

Výhody

Nemusíte si tedy brát hypotéku, ať už nechcete, či nemůžete z jakéhokoliv důvodu. Po celou dobu splácení navíc platíte stejnou výši splátek, žádné zvýšení nehrozí. Doba splácení je navíc vždy přizpůsobena vašim požadavkům, je tedy individuální a může být v rozmezí 5 až 20 let. Nejde o banku, ale o službu, která vám chce pomoci dosáhnout vlastního bydlení. Možnost máte také své bydlení předčasně splatit bez jakýchkoliv sankcí a poplatků. I v tomto případě je vám nabídnuta větší flexibilita.

Jak na to?

A jak služba „cool nájem“ funguje? Stačí, když si vyberte nemovitost z volně dostupných realit v kterémkoliv místě České republice. Poté musíte zaslat poptávku s pomocí kontaktního formuláře na výše zmíněném webu a brzy získáte odpověď s přesnou kalkulací. Snadno tak budete mít představu o tom, jak tato služba funguje. Nestresujte se tedy už tím, že si nemůžete vzít hypotéku a žít v domově, který vám bude patřit, se službou „cool nájem“ si můžete užívat vašeho domova a těšit se z toho, že jednou bude opravdu váš. Neplatíte tak zbytečně nájem, který vám nemovitost stejně nezajistí.

Nahoru