Free songs
Domů / Ostatní / Betonové ploty s věrnou imitací přírodních materiálů vás osloví!
Betonové ploty s věrnou imitací přírodních materiálů vás osloví!

Betonové ploty s věrnou imitací přírodních materiálů vás osloví!

Představa toho, že si uděláte kolem pozemku betonový plot, je pro spoustu lidí nepříjemná. Důvod je přitom velice jednoduchý, je to dáno tím, že si neumí představit, jak kvalitní imitace přírodních materiálů může plot oživit a jak parádní výsledek ve finálu plot dokáže vytvořit.

Moderní designové ploty nám dávají možnost i přesto, že je základním materiálem beton, tvořit ploty s příjemným vzhledem celé řady dřevěných materiálů, nebo hornin a minerálů. A věřte nám, že vás hned na první pohled takové ploty dokáží oslovit!

Oblíbené řešení betonovými ploty

Mimo toho, že designově vypadají zkrátka perfektně, vám dokáží betonové ploty nabídnout také další důležité výhody. Jednou z nich je především ten fakt, že je jejich instalace velice jednoduchá. Všechny desky na sebe dobře navazují a díky tomu je tak stavba víceméně jednou velkou skládačkou. Velký sortiment vám navíc nabídne betonový plot Pardubice nejen co se týče designu, ale také možností rozměrů a příslušenství jako jsou sloupky, a jim podobné druhy doplňků potřebných pro stavbu kompletního plotu.

Oblíbené kamenné vzory

Pokud koukáte po jedné z možností, které vám nabídnou opravdu kvalitní rustikální zážitek, tak pro vás bude zajímavou volbou například betonový plot grafit. Tmavý kamenný vzor dokáže působit velice elegantním dojmem, který vás zajisté zaujme. Zvenčí vypadá nedobytně a elegantně, přičemž uvnitř má největší výhodu v tom, že dokáže ohraničit a opticky tak i zvětšit váš pozemek. Povrchová úprava je navíc věrně odpovídající cílovým materiálům.

Imitace dřeva rozhodně nesmí chybět

Jednou z věcí, které pochopitelně nesmí v žádném případě chybět, jsou také jednotlivé imitace dřeva. Přitom pro betonový plot imitace dřeva neznamená jenom barvy jako takové, ale do značné míry se mu podaří přiblížit také povrchovou úpravou. Z dálky jsou tak ploty od opravdu pravých dřevěných plotů víceméně nerozeznatelné. Až na podrobnější dotyk může být poznat, že se nejedná o dřevo, ale o jiný podobný materiál. Ploty přitom pochopitelně nejsou jen v jediném designu, ale nabídnou vám celou řadu populárních druhů dřev.

Nahoru