Free songs
Domů / Ostatní / Zastavte vzlínající vlhkost ve zdech svépomocí
Zastavte vzlínající vlhkost ve zdech svépomocí

Zastavte vzlínající vlhkost ve zdech svépomocí

Voda je pro život nezbytná, ale pro dům může být holým neštěstím. Možná si říkáte, že váš dům chrání před vodou kvalitní střecha. Ale co voda, která vstupuje do domu od země? Říká se jí vzlínající vlhkost. Jedná se o vodu, která se ze spodních vod nasákne do stavebních materiálů a jelikož jsou porézní, stoupá stále vzhůru. Projevuje se plísněmi, poškozenými omítkami, popraskanými stěnami a v nejhorším případě i narušenou statikou. 

Jak vzlínající vlhkost zastavit?

Dříve bylo nejoblíbenějším řešením podřezání zdiva, dnes už naštěstí existují metody, které jsou mnohem šetrnější a také snadnější. Vhodná je krémová injektáž zdiva Systémem AquaStop Cream®. Stačí si zajistit potřebný materiál a aplikační zařízení, následně můžete udělat sanaci zdiva svépomocí, tedy bez drahých profesionálních firem. Nejlepším pomocníkem pro vás bude web injektaz-zdiva-svepomoci.cz, kde si zajistíte vše potřebné za výhodné ceny. Následně se můžete pustit do práce.

Na webu jsou nejen všechny potřebné věci k zakoupení v eshopu, ale také jsou zde potřebné informace, včetně podrobných návodů a videí. Díky těmto návodům zjistíte, že nejde o nic složitého. Zdivo není potřeba podřezat, stačí ho vhodným způsobem navrtat a aplikovat materiál. Ten se následně nasákne přes kapiláry ve zdivu takovým způsobem, že vytvoří jednotnou voděodolnou clonu. 

Vlhkost tak bude mít před sebou bariéru, kterou nepřekoná. To znamená, že už se vlhkost nebude přes zdi šířit a váš dům konečně nebude touto vlhkostí trpět. Pokud vlhkost ve zdech trápí i vás, tak tento krok neodkládejte a proveďte injektáž zdiva co nejdříve. Rozdíl brzy poznáte, konečně vám nebudou praskat zdi, nebudou se hromadit plísně ani opadávat omítka. Zjistěte více informací přímo na webu. 

Nahoru