Free songs
Domů / Ostatní / Výhody vysavače Numatic Henry
Výhody vysavače Numatic Henry

Výhody vysavače Numatic Henry

Tady je pravý britský gentleman, vysavač Numatic Henry – nikdy nezklame, stará se o čistotu, učí slušnému chování, povzbuzuje nejmladší, aby po sobě uklidili, a je dokonce přátelský k chlupatým mazlíčkům. Co je za velkým úsměvem? Co můžeme najít pod stylovou černou buřinkou? Ať se jeho veselý zevnějšek nenechá oklamat. Vysavač Numatic Henry je určen pro profesionální použití. Díky prvkům jako je nerezová ocel a speciální materiál Structofoam. Má průmyslovou sací turbínu s obrovským výkonem, schopnou nepřetržitého provozu. Filtrační systém se vyznačuje průmyslovou odolností proti ucpávání. Filtr použitý ve vysavači a třívrstvý vak HEPA-FLO společně zadržují drtivou většinu znečišťujících látek a pylu.

Henry Numatic se bude starat nejen o náš domov, ale také o životní prostředí. Dovedně kombinuje účinnost s úsporou energie. Vysavač byl navržen tak, aby dosahoval velmi vysoký sací výkon při relativně nízké spotřebě energie. Sada s vysavačem navíc obsahuje bohaté příslušenství, díky níž si náš Henry poradí s různými typy podlah. Nebojí se žádné špíny!

V hlavici vysavače máme k dispozici 10metrový kabel, tolik se vejde do jeho nádoby. Stojí za zmínku, že navíjení kabelu pomocí rukojeti je velmi pohodlné a rychlé. Samotný mechanismus je extrémně odolný a nerozpadá se jako u domácích vysavačů, kde je kabel namotáván silou pružiny. Kolem hlavy je gumový okraj, který chrání stěny nebo nábytek před poškozením v případě nárazu vysavačem.

Vysavač je energeticky efektivní, spotřebuje pouze 620 W za hodinu provozu, podle evropských standardů je roční spotřeba elektřiny 27,9 kWh. Hlasitost práce je 72 dB, což je uspokojivý výsledek. Vysavač je vyroben z velmi kvalitních materiálů, vypadá esteticky a stejně jako jeho větší verze je vysavač pevně konstruován. Proto si anglické vysavače Numatic Henry získaly mezi uživateli tolik uznání – právě kvůli jejich odolnosti a spolehlivosti.

Vysoce účinný filtr TriTex zachycuje většinu prachu, znečišťujících látek a roztočů, které jsou silným alergenem. Filtrační systém je doplněn třívrstvým vakem HEPA-FLO. Celková filtrační plocha je rozsáhlá, což dále zvyšuje její účinnost.

Sáčky HEPA-FLO ve vysavači HVR200 Henry mají kapacitu 9 litrů. Jsou dostačující na mnoho měsíců používání a pevné uzavření zabraňuje úniku nepříjemných pachů a nečistot. Důležité je, že sací výkon je vždy stejný, i když je vak plný.

To vše znamená, že vysavač Henry si získal srdce uživatelů. Určitě nezapomeňte jít na 24doma.cz kde k vysavači Numatic Henry najdete veškeré potřebné informace.

Nahoru