Free songs
Domů / Ostatní / Výběr obkladů – jak vybrat ty nejlepší?
Výběr obkladů – jak vybrat ty nejlepší?

Výběr obkladů – jak vybrat ty nejlepší?

Když máte před sebou rekonstrukci domácnosti – ať už jedné místnosti nebo celého domu či bytu, pak řešíte spoustu věcí. Zda bude rekonstrukce jen na vás nebo si přizvete na pomoc firmu. Kde budete vybírat všechno potřebné, jak zařídit jednotlivé místnosti, co vybírat a podobně. Je to spousta věcí, které musíte rozhodnout a ideálně tak, aby to pospolu tvořilo celek. Vymyslet, kde například v kuchyni bude celá kuchyňská linka, kde bude stát sporák, jídelní stůl nebo lednice. V obývacím pokoji zase řešíte, kde bude televize, sedací souprava, která je mnohdy robustní a nevejde se jen tak někam. A co teprve venkovní fasáda domu?

Obklady, které fungují

„Potřebovali jsme k domu nějaké obklady. Je to prý teď moderní, manželka načetla, jak to vypadá krásně, dodá to moderní vzhled, a co já vím. Horovala o tom takovou dobu, že jsem se musel podívat na internet, jak se s tím pracuje. Šlo to vlastně na fasádu, některé fotky se líbily taky a manželka hned začala kout železo, dokud bylo žhavé. Ví dobře, že bych si to mohl postupem času rozmyslet“ směje se Radim a dál popisuje. „Hned zjišťovala, jaký by se nám na dům hodil, který by se jí asi nejvíc líbil vzhledem k naší zahradě a taky altánku“ zvedá pobaveně oči vsloup.

„Nakonec manželka vybrala kamenné obklady, které se prý nejvíc hodí k našemu domu. No budiž. Nastudoval jsem, co a jak, vyřešil spoustu věcí okolo toho a spolu s partou chlapů od nás jsme se pustili do práce. Šlo to překvapivě rychle, bylo vidět, že každý jeden obklad je kvalitní. Za pár dní nebylo co řešit a dům vypadal přesně podle manželčiných představ. Pozorovala ho dlouhou dobu, neustále se chodila dívat ven a vracela se spokojená, takže svůj úkol to splnilo. Manželka spokojená, dům obložený a já jsem měl na chvíli klid“ spokojeně si mne ruce Radim.

Nahoru