Free songs
Domů / Ostatní / Potřebujete správné komínové řešení? Využijte služeb firmy Skorsten
Potřebujete správné komínové řešení? Využijte služeb firmy Skorsten

Potřebujete správné komínové řešení? Využijte služeb firmy Skorsten

Hledáte ideální komínový systém do své novostavby či zrekonstruovaného objektu. Potřebujete bezpečný a funkční komín ke kotli v bytovém domě či firmě? Pak se obraťte na společnost Skorsten, která má za sebou široké spektrum zkušeností v oblasti odvodu spalin, komínů a komínových systémů pro dřevostavby, nízkoenergetické domy, bytové domy, komerční a průmyslové objekty. Postará se o vše od návrhu až po montáž. A jaké služby nabízí?

Montáž komínů

Potřebujete svěřit montáž komínu do profesionálních rukou? V tom případě bude společnost Skorsten správnou volbou. Tato společnost zajišťuje montáže komínů po celé České republice i na Slovensku. Montáže jsou prováděny vždy odborně proškolenými a certifikovanými firmami. Montáž zahrnuje instalaci komínu i daného příslušenství, a to v souladu s projektovou dokumentací a platnými normami. Montáže komínů zajišťuje i pro stavební firmy a dodavatele montovaných domů.

Revize spalinových cest

Na firmu Skorsten se můžete obrátit i v případě, že potřebujete zajistit revizi komínů neboli přesněji revizi spalinových cest dle normy ČSN 73 4201. Bez revize komínů se neobejdete především při uvedení komína do provozu a při každé stavební úpravě komína. Dále je potřeba při změně paliva připojené spotřebiče paliv, před výměnou nebo novou instalací spotřebiče paliv, po komínovém požáru a dalších normou vymezených situacích. Nejedná se tedy o tzv. kontrolu a čištění spalinové cesty, jež se provádí každý rok.

Výpočet a návrh spalinové cesty

Firma Skorsten také nabízí přípravu výpočtu a návrhu spalinové cesty dle příslušných norem za použití moderního softwaru. Výpočet spalinové cesty nabízí pro široké spektrum objektů, mezi něž patří například novostavby rodinných a bytových domů či novostavby komerčních a průmyslových budov. Tuto službu zajistí i po rekonstrukci stávajících budov či při rekonstrukci a obnově komína. Při objednání komínu je pak tato služba zcela zdarma.

Obraťte se na profesionála, kterým je bezpochyby firma Skorsten.

Nahoru