Free songs
Domů / Ostatní / Plot kolem vašeho domu, firmy i pozemku
Plot kolem vašeho domu, firmy i pozemku

Plot kolem vašeho domu, firmy i pozemku

Máte nový dům, ve kterém chcete s vaší rodinou bydlet? Potom budete potřebovat také kvalitní plot kolem něj. Pokud vám jde především o vzhled oplocení, budete se zřejmě dívat na stylové dřevěné oplocení, které však vyžaduje pravidelnou péči. Další možností je, že dáváte přednost spíš plotu s praktickými vlastnostmi, jako je nulová potřeba údržby, dlouhá životnost a odolnost vůči mechanickým i klimatickým vlivům. Co ale dělat, chcete-li mít kolem domu praktický plot s estetickým vzhledem? Potom určitě sáhněte po betonovém plotu. Beton zajišťuje oplocení dlouhou životnost bez nutnost jakékoli údržby. Jde o odolný materiál za každého počasí, který zajistí vašemu domu dostatek soukromí a vám pocit bezpečí.

Proč betonový plot

Betonové ploty se pochlubí rychlou montáží, oplocení se skládá z plotových sloupků, které je potřeba zabetonovat do země, a plotových dílců, které se zasunují do speciální drážky ve sloupcích. Díky pevnosti betonu jsou betonové ploty dlouhodobě odolné vůči dešti, sněhu, silnému větru i krupobití. Nejednoho majitele domu zajímají nejen praktické vlastnosti oplocení, ale samozřejmě také jeho vzhled. Betonové ploty se pochlubí také krásným propracovaným designem. Betonoveploty.net nabízí širokou paletu betonových plotů v různých designech, provedeních i barvách.

Díky vysoké variabilitě betonových plotů si vyberete takový, který se bude přesně hodit k vašemu domu. Sami si zvolíte výšku plotu, jeho barvu a dekor. Volitelný je i tvar zakončení plotu, můžete ho mít rovný, do oblouku, s ozdobnou mřížkou nebo místo betonové plotové desky zvolíte dřevěné latě, které plot opticky odlehčí a ozvláštní. Na začátku je třeba si také ujasnit, zda budete chtít betonový plot s jednostranným nebo oboustranným dekorem. Betonové ploty jsou populárním způsobem oplocení nejen kolem rodinným domů, ale také se stále častěji používají k ohrazení komerčního prostoru či pozemku.

Nahoru