Free songs
Domů / Ostatní / Ozdobte své stěny vertikální zahradou
Ozdobte své stěny vertikální zahradou

Ozdobte své stěny vertikální zahradou

Málokdo má v dnešní hektické době čas projít se do přírody, nadýchat se čerstvého vzduchu, užít si relax a načerpat energii. Je to škoda, když však nemáte čas chodit za přírodou, příroda může jít za vámi a sice díky vertikálním zahradám. Mnoho lidí o nich ještě neslyšelo a někteří je už i zahlédli. Jde o populární řešení, jak dostat přírodu do interiéru nebo exteriéru budov.

Výhodou je, že můžete vybudovat zelené plochy bez toho, aby vám zabraly důležitý prostor. Vertikální zahrady jsou obzvláště úchvatné v interiéru, kde vytváří lepší klima, postarají se o lepší vlhkost vzduchu, více kyslíku, ale i lepší tepelnou a zvukovou izolaci. Toto řešení je velmi prestižní a elegantní. Pokud si myslíte, že jsou vertikální zahrady příliš složité, mýlíte se. Používají se pro ně modulové systémy, které umožní snadnou a rychlou instalaci na jakoukoliv stěnu, ať už ve vaší firmě nebo v domácnosti.

Specialista na vertikální zahrady

Specialistou na vertikální zahrady je společnost Graseko s.r.o., která vytváří živé zelené stěny za pomoci modulového systému Gro-Wall®. S ním zvládne vytvořit vertikální zahradu kdokoliv. Péče o zahrady není náročná a můžete si zvolit osázení širokou škálou rostlin, jak budete potřebovat. K celému systému nejsou zapotřebí žádné dodatečné konstrukce. Co se týče zavlažování, systém závlahy je velmi efektivní a zamezí zbytečným ztrátám vody.

Systém je možné vybavit i integrovaným automatickým závlahovým systémem. V každém objektu vypadají vertikální zahrady kouzelně a lidé budou rádi vyhledávat jejich blízkost, aby se mohli kochat krásou těchto stěn a uklidnit se v prostoru plném přírody. Jedná se o řešení, které není náročné ani drahé, pokud vám chybí přítomnost zeleně, navštivte stránky poskytovatele Graseko.cz, kde se o vertikálních zahradách dozvíte více informací.

Nahoru