Free songs
Domů / Ostatní / Notebook jako školní pomůcka
Notebook jako školní pomůcka

Notebook jako školní pomůcka

Notebook se stále častěji stává nezbytnou školní pomůckou a to především pro středoškoláky a vysokoškoláky. Lze jej použít nejen pro vyhledávání informací na internetu, ale i pro zapisování informací, přípravu domácích úkolů nebo studiu výukových prezentací či elektronických učebních materiálů. Aby dobře a dlouho fungoval, je potřeba se o něj také náležitě starat.

Co je potřeba udělat?

Pokud slouží notebook jako školní pomůcka, bývá velmi často přenášena a to ať už ve školním batohu, či batohu určeném přímo pro notebooky. Díky tomu se velmi často zanášejí větrací otvory a to nejen prachem, ale i dalšími nečistotami. Pokud dojde k ucpání ventilace, notebook se přehřívá a může se začít automaticky vypínat. Je potřeby proto notebook občas vyčistit. Čištění se neobejde bez částečného rozebrání. Pokud si na něj netroufnete, oslovte odborníky ze společnosti RG COMPUTER SERVICE. Odpovědní a kvalifikovaní zaměstnanci zajistí nejen základní servis, ale problémem pro ně není ani výměna LCD. Zaměstnanci servisu vám budou nápomocni i v případě, že notebook přestane, z jakéhokoli důvodu, fungovat. Mají potřebné znalosti a dovednosti a nabízejí služby na profesionální úrovni. Diagnostiku a stanovení ceny opravy provádějí zdarma, na vás je pak, zda služeb servis využijete či nikoli.

Mezi další služby, které rgservice poskytuje, patří opravy základní desky, napájecích částí procesorů, grafických čipů, nabíjecích obvodů, opravy nebo výměna poškozených konektorů, klávesnice nebo pantů a samozřejmostí je i reinstalace OS nebo záchrana dat.

Oprava notebooku Praha také zajistí odvoz a opravu notebooku z jakéhokoliv místa na území naší republiky a po jeho opravě zase dovezou opravený notebook zpět.

Pomůže i výměna baterie

U starších modelů často bývá problém s výdrží baterie. Může nastat moment, kdy jde notebook spustit pouze v případě, že je připojen do elektrické sítě. Jeho výdrž však lze prodloužit tím, že vyměníte baterii. U straších modelů bývají jako samostatné jednotky, které vyměníte velmi snadno. Novější typy mívají baterii integrovanou. Díky tomu je potřeba notebook částečně rozmontovat.

I s tímto problémem, vám pomohou odborníci z rgservice.

Nahoru