Free songs
Domů / Tipy & rady / Nabídka vybavení na zahradu
Nabídka vybavení na zahradu

Nabídka vybavení na zahradu

Češi jsou národem zahrádkářů. Na svých zahradách a zahrádkách tráví většina z nich svůj veškerý volný čas. Někdo dává přednost zahradě okrasné, jiný zase užitkové, ale obvykle jde o kombinaci obou těchto typů zahrad. Pěstování zeleniny, ovoce, květin či jiných rostlin vyžaduje také zalévání a kropení. To se neobejde bez zdroje vody, kterým může být vlastní studna, či blízký potok, řeka nebo jiná nádrž s vodou. V době nedostatku vody by to rozhodně neměl být veřejný vodovod. K přívodu vody na zahradu jsou potřeba čerpadla, která obchod Vybavzahradu.cz nabízí vedle ostatního vybavení zahrady.

Zahradní nábytek

Zahrada slouží nejen k pěstování plodin nebo okrasných keřů, ale také bývá nejčastějším místem pro relaxaci na čerstvém vzduchu. Pohodlné posezení umožňuje zahradní nábytek, jako jsou lavice, židle, křesla, stoly nebo sestavy těchto samostatných zahradních doplňků. Rodiny s dětmi si mohou z nabídky obchodu Vybavzahradu.cz vybrat oblíbené zahradní houpačky, sítě nebo trampolíny. Do kategorie zahradního nábytku patří i další příslušenství, jako jsou dřevníky, úložné boxy, slunečníky, altány, pergoly atd.

Zahradní grily a udírny

Stále oblíbenější je pořádání zahradních párty s přáteli nebo s rodinou u zahradního krbu nebo grilu. Grilovat můžete nejen maso, ale i ryby, zeleninu a jiné pokrmy. Posezení u grilu můžete využít k seznámení se sousedy. Ze zahradní udírny je maso nebo ryby mnohem chutnější. K dokonalému grilování si můžete pořídit například pečící lávový kámen nebo Bradley generátor kouře. Dalším příslušenstvím jsou kvalitní kožené rukavice, Weber alu misky, kartáč na čištění grilu, litinová pánev Lodge a další praktické potřeby.

Bazény a vířivky

Pokud máte vlastní zahradu, nemusíte utrácet za návštěvu přeplněných bazénových center. Pohodové koupání můžete mít i doma, když si pořídíte jako součást vybavení na zahradu bazén. Na výběr jsou různé typy, konstrukce a objemy, včetně nafukovacích bazénů. Koupání ve vlastním zahradním bazénu si můžete zpestřit vířivkou, jejíž výhodou je soukromí a hygiena.

Nahoru