Free songs
Domů / Ostatní / Kvalitní plastové šindele se vyznačují odolností a trvanlivostí
Kvalitní plastové šindele se vyznačují odolností a trvanlivostí

Kvalitní plastové šindele se vyznačují odolností a trvanlivostí

Vývoj materiálů pro stavebnictví jde neustále vpřed a týká se i tradičních krytin. Hlavním požadavkem je dnes trvanlivost, odolnost a dlouhá životnost. Stále najdeme v Čechách nespočet krásných domů, které zdobí šindele, od roubenek až po sruby, chaty a další objekty. Šindele dodávají domům tradiční ráz a jsou zároveň ozdobou, na kterou je radost pohledět. Dřevěné krytiny jsou pro mnoho domů již typické, ale ne každý tomuto materiálu věří, proto se vám nabízí i plastové střešní krytiny, které se z hlediska vzhledu nijak neliší od těch dřevěných a nabídnou vlastnosti, které oceníte. Moderní trendy vedou k imitaci přírodních materiálů a šindele nejsou výjimkou. Na střeše jsou k nerozeznání od dřevěných šindelů.

Objevte plastové krytiny EUREKO

EUREKO jsou plastové krytiny české výroby. Pokud si myslíte, že jde o neekologické řešení, jste na omylu, tyto výrobky se vyrábí recyklací plastů. Nejde však o plasty, které běžně vyhazujete do kontejneru na odpad, ale o recyklaci plastů z automobilového průmyslu. Takové krytiny se vyznačují mimořádnými vlastnostmi, materiál je totiž ještě speciálně upravován tím, že se použijí speciální barvy, UV stabilizátory a plniva, aby byl každý šindel mimořádně odolný a po celou dobu si zachoval svou původní barvu.

Plastové šindele EUREKO jsou odolné vůči všem povětrnostním vlivům a vztahuje se na ně i 30 let záruky. Tato krytina má velmi nízkou hmotnost, odolává mechům i lišejníkům, tlumí hluk, je bezúdržbová a odolá teplotním změnám, krupobití i slunci. Specialistou na jejich prodej je firma DRDLÍK, která vám zajistí kompletní sortiment plastových šindelů EUREKO na jednom místě, dodá základní šablonu, úžlabí, nároží, hřebenáč, hřebíky, průchodky pro anténu a odvětrávání včetně veškerého příslušenství. Zabývá i výrobou dřevěných šindelů. Shlédněte kompletní nabídku na Sindel-stresni.cz.

Nahoru