Free songs
Domů / Ostatní / Fukary a vysavače pro vaši zahradu
Fukary a vysavače pro vaši zahradu

Fukary a vysavače pro vaši zahradu

Podzim je nádherné období, které do zahrad přináší nejen úrodu a pestrou paletu barev, ale také spoustu listí a větviček. Jak vyzrát na úklid? Jednoduše tak, že si pořídíte zahradní vysavač nebo fukar blackdecker. Velký výběr naleznete na portálu blackanddecker-naradi.cz. Listí, které se nachází po celé zahradě, vám pomůže sfoukat na jednu hromadu během chvilky. Jestliže si pořídíte fukar, jež je kombinovaný s vysavačem, můžete jej hned nasát do vaku a zároveň jej nadrtíte na malý objem, který vysypete do kompostu.

Základní rozdělení

Podle funkce dělíme nářadí na tři základní skupiny:

  • Fukary – ty pouze listí nafoukají. Jeho likvidaci je potřeba provést ručně.
  • Vysavače – pouze listí vysají, jsou vhodné pro větší prostory.
  • Kombinované – nejvíce oblíbené modely, neboť listí nejen vyfoukají, ale také vysají a nadrtí.

Pořídit si také můžete modely elektrické, motorové nebo akumulátorové.

Pro provoz elektrických fukarů a vysavačů je potřeba připojení do elektrické sítě, je tedy potřeba prodlužovací šňůra. Motorové fukary a vysavače pohání benzínový motor a provoz akumulátorových fukarů a vysavačů zajišťuje elektrický motor, který funguje pomocí akumulátoru.

Tipy pro vás

Značka black+decker nabízí celou řadu modelů. Patří mezi ně i elektrický zahradní vysavač/fukar/drtič 3v1. Lze jej využít nejen na listí, ale i pro drobný odpad. Výměnné trubice umožňují jeho fungování jako vysavač i jako fukar. Optimální komfort při používání nabízí lehká konstrukce. Výhodou je umístění vaku s popruhy na zádech, které zvýší nejen ergonomii, ale i pohodlí během práce.Ovládání je velmi snadné. Díky výkonnému drcení snadno zmenšíte objem zahradního odpadu. Díky tomu se bude odpad snáze kompostovat.

Chcete-li si pořídit aku model, pak je vhodnou volbou aku zahradní fukar, který disponuje dvěma rychlostmi, ukazatelem stavu nabití baterie. Příjemná je jeho ergonomická konstrukce a dobrou manipulaci nabízí také pogumovaná rukojeť.

Nahoru