Free songs
Domů / Ostatní / Brožura jako dokonalý reklamní nástroj každého podnikání
Brožura jako dokonalý reklamní nástroj každého podnikání

Brožura jako dokonalý reklamní nástroj každého podnikání

Každý podnikatel, ať už nabízí jakékoli výrobky nebo služby, ví, že bez cílené reklamy se neobjede. Způsobů, jak o nabídce svých výrobků či služeb dát vědět stávajícím nebo novým zákazníkům, je celá řada. Jednou z možností je i výroba brožur.

Jaké výhody nabízejí brožury?

Pomohou vám zviditelnit vaši nabídku a prezentovat výrobky či služby. Kvalitní tisk i grafický návrh zajistí e-abctiskarna.cz. Díky tomu, že tiskárna nabízí své služby již velmi dlouhou dobu, získala řadu zkušeností, které se nyní odrážejí v nabídce služeb. Brožury, které vyrábí, mají vazbu V1 – šitou, se dvěma skobami. Tento typ brožur je vhodný pro maximálně 60 stran. Proč právě tento typ vazby? Brožury se velmi dobře otevírají a vždy zůstávají na požadované stránce otevřené, nezavírají se. I když je brožura používaná často, stále si zachovává dobrý stav, neopotřebovává se. Formát brožury navíc umožňuje různorodé možnosti grafických úprav. Minimální počet pro tisk je 10 kusů. Brožura může sloužit také jako firemní časopis nebo informační prospekt.

Další nabídka tiskárny

Mezi další jednoduché propagační materiály, které tiskárna nabízí, patří vizitky tisk. Možná si nyní myslíte že papírové vizitky, v dnešní digitální době, už dávno nejsou v módě. Opak je pravdou. Vizitku máte vždy po ruce. Nikdy nevíte, kdy a kde můžete potkat potenciální zákazníky a pokud máte po ruce kvalitně a zajímavě zpracovanou vizitku, můžete je zaujmout na první pohled. Jestliže si nejste jisti grafickým návrhem, e-abctiskárna jej pro vás také připraví. Stačí jen dodat kontaktní údaje a logo a můžete se těšit na originální návrhy, které zaujmou na první pohled.

Další možností jsou samopropisovací bloky. Díky jedinému propisu můžete vytvořit hned několik kopií konkrétního dokumentu. Originál lze odlišit barvou papíru. V nabídce naleznete různé možnosti – bílý, žlutý, modrý, zelený nebo růžový papír.

Nahoru