Free songs
Domů / Bydlení / Samolepky zkrášlí interiér a zakryjí drobné nedostatky
Samolepky zkrášlí interiér a zakryjí drobné nedostatky

Samolepky zkrášlí interiér a zakryjí drobné nedostatky

Při každodenním používání se běžně stává, že určité předměty ve vaší domácnosti jsou opotřebovány, popřípadě se může stát, že se nějakým způsobem zničí. Je-li to malá vada na kráse, nemusíte všechno vyhazovat a pořizovat nové kousky. Vyzkoušejte sílu samolepek, které mohou nejen zkrášlit váš interiér, ale také zakryjí drobné problémy.

Drobné nedostatky, které potřebují renovaci

Odřeli jste při špatné manipulaci stěnu? Omylem, při přesouvání nábytku, jste podřeli dveře skříně? Určitě to neznamená, že musíte kupovat nové kousky. Stačí jen troška kreativity a maskování s pomocí samolepek. Ty jsou totiž různě velké, v různých tvarech. Díky tomu se skvěle hodí na zdi, skříně, dveře, zrcadla, komody a kamkoliv jinam. Na první pohled poškozený nábytek tak dostane nový šmrnc a vzhled.

Pokud jen toužíte oživit a zkrášlit interiér a nechce se vám všechno vymalovat, pak jsou nálepky skvělým řešením. Nalepíte je kamkoliv za pár minut a máte hotovo. Nemáte-li dostatek financí na renovaci celé domácnosti nebo místnosti, samolepky se dají pořídit za dobré ceny. Při troše zručnosti si je ze samolepicí tapety můžete vyrobit sami.

Jaký motiv pořídit?

Jakýkoliv! I drobnější motiv umí interiér oživit a vydekorovat. Na výběr máte stovku vzorů, velikostí, barev a podobně. Můžete si pořídit abstraktní samolepky, siluety postav, přírodní motivy, motivy nejrůznějších staveb a budov. Dnes je možno vybrat opravdu jakýkoliv motiv a vzhled. Řiďte se tak tím, co se vám líbí. Zakrýváte-li nějakou odřeninu nebo nedostatek musíte vybírat takovou velikost, která by vše zakryla.

Kvalita je důležitá

Když si pořizujete samolepku, myslete především na její kvalitu. Sáhnete-li po levné náhražce, zpravidla nemusí být tak kvalitní, v tom správném vzhledu a také nemusí vydržet roky. Kvalitní samolepka z vinylu vydrží na zdi minimálně pět let. Navíc je často můžete odlepit a přilepit zase na jiné místo a to i bez poškození povrchu.

Nahoru