Free songs
Domů / Tipy & rady / Prodej auto online. Během dvou minut máš vytvořený inzerát
Prodej auto online. Během dvou minut máš vytvořený inzerát

Prodej auto online. Během dvou minut máš vytvořený inzerát

Trh s ojetými vozy zažívá v posledních letech velký rozkvět. Málokdo si totiž může dovolit koupi nového auta a tak se často obrací na autobazary, které nabízí ojeté vozy za příznivé ceny. O nic nepřichází ani majitelé vozu, který se rozhodli prodat. Ti mají totiž skvělou příležitost vystavit svůj vůz online.

Prodat, koupit nebo vyměnit auto nebylo nikdy jednodušší

Online inzerce vozů nabízí jedinečnou možnost, jak naprosto bez námahy prodat, koupit nebo vyměnit ojetý vůz. K dispozici je vám více jak 100 tisíc inzerátů z celé České republiky, od prodejců i soukromých osob. Vybírat si můžete z luxusních značek i nejrůznějších typů vozu.

Pro prodej vozu je k dispozici vystavení inzerátu během pár minut, který uvidí více jak 50 tisíc osob. Šance na to, že prodáte svůj vůz jsou skutečně vysoké. Kromě skvělého inzertního systému navíc získáte jako nový inzerent kredity zdarma. Ty vám pomohou k získání ještě větší šance prodat svůj starý automobil.

Nadstandardní služby pro zákazníky

Kromě klasického prodeje a nákupu ojetých vozů, nabízí portál další nadstandardní služby pro své klienty. Inzerce aut zdarma vám pomůže se sehnáním příslušenství a náhradních dílů. V případě, že potřebujete svůj vůz opravit, máte k dispozici databázi služeb, která obsahuje na stovky dílen, mechaniků a provozoven, které vám pomohou s vaším problémem. Ať už potřebujete vyměnit sklo, přezout kola nebo opravit topení v seznamu najdete svého dodavatele, který je nejblíže vašemu domovu.

Využijte jedinečné příležitosti, jak rychle a snadno prodat svůj ojetý vůz nebo získat nový vůz. Online inzerce vozů vám ušetří čas a starosti spojené s návštěvou klasického kamenného autobazaru. Vše máte ověřené a kupujete vůz od skutečných majitelů se zárukou spokojenosti.

Nahoru