Free songs
Domů / Inspirace / Jak výhodně financovat rekonstrukci bytu?
Jak výhodně financovat rekonstrukci bytu?

Jak výhodně financovat rekonstrukci bytu?

V létě se můžete pustit do realizace plánů, o kterých jste přemýšleli celou zimu. Pokud máte v úmyslu zrekonstruovat starší dům nebo byt, budete samozřejmě potřebovat peníze. Jednou z možností, jak sehnat potřebné finanční zdroje, je využití nabídky například banky a požádat o některý finanční produkt, jako je třeba Rychloúvěr na rekonstrukci, která je například u Modré Pyramidy půjčkou bez ručitele

Jaké jsou výhody rychloúvěru

K jeho získání potřebujete jen minimum dokladů, nemusíte mít ručitele a samotné vyřízení je jednoduché, rychlé a zdarma. Kdo pravidelně spoří s Modrou pyramidou, nemusí ani dokládat své příjmy, pokud využije úvěr ze stavebního spoření. K dalším výhodám patří garantovaná úroková sazba 4,99% ročně. Bez ručitele i bez zástavy lze získat rychlou půjčku až do výše 800 tisíc Kč. Splátky lze rozložit až na 15 let a ze zaplacených úroků ušetříte i daňově.

Pro koho a na co je rychloúvěr určen

O rychloúvěr může požádat každý, kdo chce výhodně financovat své bytové potřeby. Jeho pomocí lze financovat rekonstrukci domu či bytu, ale také pořízení nového vybavení domácnosti. Díky této široké účelovosti snadno a rychle dosáhnete na lepší bydlení. Pokud se pro rychloúvěr rozhodnete, stačí vyplnit formulář uvedený na webových stránkách a poté vás bude obratem kontaktovat zodpovědný zástupce společnosti, se kterým projednáte další postup.

Jak na samotnou rekonstrukci

Optimální je vybrat si specializovanou firmu, která provede veškeré řemeslné práce na klíč, včetně odvozu stavební sutě a nepotřebného materiálu a zajistí i závěrečný úklid. Pokud vám nabídne vizualizaci, na které uvidíte výslednou podobu zrekonstruovaného domu či bytu, můžete se na rekonstrukci podílet i sami svými připomínkami a náměty.

Jak si předem vypočítat náklady

Pokud si nevíte rady sami, pak se obraťte na zkušeného finančního poradce. Druhou možností je využití kalkulačky. Úvěrová kalkulačka vám pomůže snadno si vypočítat, jaká cílová částka bude pro vás optimální s ohledem na to, kolik můžete měsíčně spořit a jak dlouho si budete přát peníze ukládat. Také si můžete spočítat výši měsíčního vkladu nebo dobu spoření. Kalkulačka úvěrů vám napoví, která varianta úvěru od Modré pyramidy bude pro vás nejvhodnější.

Nahoru